spot_img

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Deprese jako nemoc

Opravdová deprese je pro člověka velmi skličující a ničivá....

Víte, na které plenky se můžete spolehnout, ať už máte novorozeně nebo batole?

Jednorázové plenky jsou často probírané zboží. Někdo řeší, jak...

Stolujte v přírodním duchu. Stačí mít dřevěné misky, příbory a další vybavení

Líbí se vám skandinávský styl v domácnosti? Máte doma jídelní...

Vybírejte jízdní kola od kvalitních výrobců. Ušetříte za opravy i náhradní díly

Patříte také k lidem, kteří se těší na aktivní dovolenou, během které vám nesmí chybět jízdní kolo? Anebo se jezdíte denně projet někam po okolí vašeho bydliště a máte rádi jak cyklostezky, tak nerovný terén v přírodě? Pokud vás kolo baví, je určitě dobré investovat do takového, na které bude plné spolehnutí. Předejdete nemilým poruchám a zbytečným investicím. Tím se vám nákup značkového a zdánlivě nákladnějšího kola značně zlevní.

Horská kola i elektrokola, která slouží mnoho let

Kvalitní jízdní kola si samozřejmě žádají svou pravidelnou péči. Když se ale o takové kolo dobře staráte, při používání se nestane, že by vám praskla nebo ulomila se důležitá součástka, bez níž je kolo nepoužitelné nebo dokonce život ohrožující. Příkladem mohou být prasklé pedály, nekvalitně zhotovený rám nebo vidlice, jež slibovaly dokonalé odpružení, které jakoby u kola téměř nebylo.

Je dobré nakupovat v obchodě se zaměřením na cyklistické vybavení, kde vědí, kteří výrobci vyrábí z nejlepších materiálů, stále se zdokonalují, vyvíjí nejrůznější vychytávky, s nimiž je radost „pracovat“ atd. K takovým patří např. e-shop Bikero.cz.

Vybírat můžete kvalitní horská kola, nechybí silniční kola, dětská kola ani koloběžky. Každou chvíli můžete „narazit“ na zajímavou akci, díky níž je i dražší kolo k dostání s výraznou slevou. Ať už pro muže, ženy nebo děti zde koupíte i příslušenství. 

Nechte si poradit, které jízdní kolo je pro vás to nejlepší

Laik se v nabídce nových kol často nevyzná. Základní dělení je jasné všem, ovšem najdete na nich odchylky, které mají vliv na kvalitu jízdy v terénu, který upřednostňujete. 

Dobré je nechat si poradit i co se pohodlí týče. Třeba takové gripy a omotávky a rohy Ergon či jiné kvalitních výrobců vám usnadní manipulaci s kolem, zároveň ale budou pracovat pro vaši pohodlnou jízdu bez unavených, bolavých a otlačených rukou. 

Podívejte se na bohatou nabídku jízdních kol na Bikero.cz. Jistě si vyberte s ohledem na jízdní vlastnosti kola i jeho vzhled. 

spot_imgspot_img