spot_img

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Deprese jako nemoc

Opravdová deprese je pro člověka velmi skličující a ničivá....

Víte, na které plenky se můžete spolehnout, ať už máte novorozeně nebo batole?

Jednorázové plenky jsou často probírané zboží. Někdo řeší, jak...

Stolujte v přírodním duchu. Stačí mít dřevěné misky, příbory a další vybavení

Líbí se vám skandinávský styl v domácnosti? Máte doma jídelní...

Víte, na které plenky se můžete spolehnout, ať už máte novorozeně nebo batole?

Jednorázové plenky jsou často probírané zboží. Někdo řeší, jak správně zvolit velikost, někdo hledá co nejlepší složení, někomu jde i o hezký vzhled a všechny samozřejmě zajímá co nejlepší cena. Po všech stránkách se můžete spolehnout na plenky Dada. K dostání jsou v mnoha velikostech a typech, hravě vyberte i vašemu děťátku.

Jednorázové dětské pleny Dada levně

Cenová dostupnost je pro výrobce Dada plen důležitá. Proto ceny stahovacích jednorázových kalhotek Dada pants 4 i klasických jednorázových plen nejsou nijak přemrštěné. Přitom ale získáte za nízké ceny dokonalé zboží. Skutečně. Stačí podívat se na recenze, které u plen uvedly maminky, jež je pro své děti používají již nějakou dobu. Všechny jsou spokojené.

Klasické plenky Dada i stahovací jednorázové plenkové kalhotky

Jednorázové dětské plenky DADA jsou vyráběny pro polský trh. Ovšem oblíbily si je i maminky u nás, protože se jedná o vysoce kvalitní pleny za nízké ceny. Vyrábí se ve třech různých sériích, a to EXTRA SOFT, EXTRA CARE a PURE CARE. K nejprodávanějším patří plenky Dada extra soft 4, což je velikost odpovídající pro děti od 7 do 16 kg.

Dada nabízí i vlhčené ubrousky, bez nichž si dnes už téměř nikdo neumí představit přebalování pokakaného miminka. Ovšem poslouží vám i při běžné péči o dítě, ať už mu chcete otřít ušpiněné ruce, pusinku nebo třeba hračku, kterou upustilo na zem.

Přebalování s pohodlím a bez obav

Aby se vám miminko dobře přebalovalo a nemuseli jste se bát ušpinění postele, přebalovacího pultu nebo třeba koberce, ale také, aby dítko bylo v pohodlí a nic ho nestudilo, netlačilo, je vhodné používat přebalovací podložky

Ty, stejně jako Dada plenky i jiné, dětskou kosmetiku, hračky, vlhčené ubrousky, umělé mléko i kojenecké potřeby a mnohé jiné zboží, najdete na kupplenky.cz.  

spot_imgspot_img