spot_img

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Deprese jako nemoc

Opravdová deprese je pro člověka velmi skličující a ničivá....

Víte, na které plenky se můžete spolehnout, ať už máte novorozeně nebo batole?

Jednorázové plenky jsou často probírané zboží. Někdo řeší, jak...

Stolujte v přírodním duchu. Stačí mít dřevěné misky, příbory a další vybavení

Líbí se vám skandinávský styl v domácnosti? Máte doma jídelní...

Stolujte v přírodním duchu. Stačí mít dřevěné misky, příbory a další vybavení

Líbí se vám skandinávský styl v domácnosti? Máte doma jídelní stůl z masivu, stejně jako dřevěné jídelní židle? Jestliže máte k přírodě a přírodním materiálům blízko, jistě se vám bude zamlouvat zboží z e-shopu Amadea.cz. Najdete zde české výrobky, které ozdobí vás, např. dřevěné šperky, váš dům, jako třeba dřevěné truhlíky, nebo dřevěné dekorace či potřeby do kuchyně a jídelny.

Dřevěné podnosy, krabičky, dózy i boxy

Po čas celého roku můžete často používat např. dřevěný podnos. K dostání jsou modely kulaté i obdélníkové, s úchyty nebo bez úchytů, zdobené mnoha technikami, v provedení světlém i tmavším atd. Správný podnos si tak vybere každý zájemce, ať už chce jednoduchou kaliku nebo zdobený a zajímavě vypadající kousek.

Líbit by se vám mohl např. kulatý podnos s gravírovanou mandalou. Jeho průměr je 30 cm, jde o český výrobek a k výrobě bylo použito dřevo z masivního bukového dřeva. Váží 0,6 kg, už sám o sobě je zárukou, že se vám chléb či cokoli jiné, co na něj umístíte, budou výborně přenášet.

Máte doma milovníka fotbalu? Pak se podívejte na dřevěný podnos s nerezovými úchyty ve tvaru fotbalového hřiště. Vypadá dokonale a jízd se z něj bude báječně nejednomu klukovi či muži v nejlepších letech.

Příbory do dřevěného soudku

Designově povedený je i dřevěný stojan na příbory z masivního dřeva. Jedná se o takový příborník, který nezabere mnoho místa. A aby toho nebylo málo, Amadea.cz nabízí i dřevěné příbory. Vše můžete mít stylově dřevěné, přírodní, ekologické, v souladu s obnovitelnými zdroji a šetrným životním stylem. 

Z dřevěných misek s dřevěným příborem se báječně jí, stejně jako vám skvěle poslouží dřevěný hmoždíř, lis na česnek, naběračka či třeba obracečka na smažení. 

Podívejte se na kvalitní české zboží na Amadea.cz. Budete mile překvapeni krásným designem i nízkými cenami.

spot_imgspot_img