spot_img

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Deprese jako nemoc

Opravdová deprese je pro člověka velmi skličující a ničivá....

Víte, na které plenky se můžete spolehnout, ať už máte novorozeně nebo batole?

Jednorázové plenky jsou často probírané zboží. Někdo řeší, jak...

Stolujte v přírodním duchu. Stačí mít dřevěné misky, příbory a další vybavení

Líbí se vám skandinávský styl v domácnosti? Máte doma jídelní...

Objevte nábytek, který projasní váš interiér, ať už žijete v bytě či domě

V místnostech, které jsou orientovány na severní světovou stranu, ale také v pokojích, které mají malé okna či jsou příliš tmavě vymalovány a zařízeny, můžeme pociťovat nedostatek světla. Někde je to jen náš pocit, někde to tak skutečně je. V každém případě je v takových pokojích větší předpoklad, že se budete cítit smutně a z dlouhodobého pohledu vám mohou dokonce přivodit depresi. Je proto dobré pokoje projasnit výmalbou nebo nábytkem. Kterým? Nechte si poradit.

Úžasné, krásné a praktické bílé komody

Je skvělé, že byly vynalezeny bílé komody. Oceníte je hned, jak si je pořídíte a umístíte do místnosti. Nejenže opticky nezatíží ani malou místnost, ale díky bílé barvě jí propůjčí pocit jasnosti, veselosti a odlehčení. Když navíc na dřevěnou podlahu umístíte i světlejší kusový koberec, žlutý gauč nebo třeba křeslo „ušák“, rázem bude i z malé a nepříliš světlé místnosti jasnější prostor.

Velké zrcadlo do koupelny

V koupelně zase projasnění zajistí jak už zmíněný bílý nábytek, tak i zrcadlo. Zrcadla do koupelny mohou mít rám s poličkou po stranách, také úložný prostor v poličce ukryté za zrcadlem nebo vedle něj. Pokud máte rádi nordic styl, který je teď velmi trendy, pořiďte si do koupelny naprosto jednoduché zrcadlo s dřevěným rámem. Je ale potřeba počítat s tím, že kartáčky na zuby, líčidla i vše jiné, co jste si někdy možná ukládali na zrcadlo nebo do něj, budete dávat do poličky. S tou je třeba počítat. Ovšem zrcadlo vnese do koupelny lesk, a tím optické projasnění. Skvělé jsou i zrcadla volená na míru, kdy jsou umístěny do koutu v koupelně a svírají pravý úhel. Tím opticky místnost zvětší.

Patrové postele nemusí působit monstrózně

Stejně tak můžete do dětského pokoje volit patrové postele ve světlých barvách. Tím dojde k rozzáření i malého tmavého pokojíčku. 

Podívejte se na hezký a moderní nábytek do každého interiéru na Signal-nabytek.cz. Díky vysokým slevám i výhodné dopravě je dostupný pro každého.

spot_imgspot_img